FİORİNO PANELVANI VERDİK TOYOTA RAV4 ALDIK

HER ŞEYİNDEN MEMNUN OLDUĞUMUZ FİAT FİORİNO PANELVAN ARABAMIZI GALERİYE VERİP YERİNE 1998 MODEL TOYOTA RAV4 ARABAMIZI ALMAK ZORUNDA KALDIK. KÜÇÜCÜK FİORİNO, KAMYONET SINIFINA GİRDİĞİ İÇİN, TRAFİK SİGORTASI 800 KÜSUR LİRA, KULLANMAK İÇİN ÖZEL YETKİ BELGESİ, BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜNDEN GEÇEMEMESİ, HER SENE FENNİ MUAYENE GİBİ ENGELLER ARTIK CANIMIZA TAK ETTİĞİNDEN  O DEFTERİ KAPATTIK.

HALBUKİ ÇOK İYİ BİR ARABAYDI, EKONOMİK, SAĞLAM, PARÇASI UCUZ BİR KULLANICI DOSTUYDU. BİZİM DEVLET YAPISINDA NE OLDUĞUNU HALA ÇÖZEMEDİĞİM OLUŞUM VAR, FAYDALI HER ŞEYE KÖSTEK OLUŞUMU. VAKTİYLE TELEVİZYON TAMİR SERVİSİM VARKEN, STAJYERLİK SİSTEMİ ÇIKTI. ENDÜSTRİ MESLEK LİSELERİ ELEKTRONİK ÖĞRENCİLERİNİ 2. SINIFTA  BİZE  VERİYORLARDI, BİZDE İLK YIL YETİŞTİRİP ERTESİ YIL ONLARDAN FAYDALANIYORDUK. ÇOCUKLAR DENEYİM KAZANIP MESLEĞE SAĞLAM ADIMLARLA GİRİYORLARDI. BEN HER SENE 2-3 STAJYER ALIYORDUM, FAKAT ÇOK İYİ ÇALIŞAN BU SİSTEMİ BAZI ELLER BOZDULAR STAJI 3.CÜ SINIF ÖĞRENCİLERİNE İNDİRGEDİLER. HALBUKİ 3.CÜ SINIF SON SENE OLDUĞUNDAN, ÇOCUKLAR BÜTÜN DİKKATLERİNİ ÜNİVERSİTE SINAVINA VERDİKLERİNDEN STAJIN NE BİZE NEDE KENDİLERİNE FAYDASI KALMADI VE BENDE STAJYER ALMAYI BIRAKTIM.

BU FİORİNO VE BENZERİ ARABALARINDA DURUMU AYNEN STAJA DÖNDÜ, İNSANIMIZA ÇOK YÖNLÜ FAYDASI OLABİLECEK BU SINIF, AZ YAKIT YAKTIKLARI İÇİN HERHALDE KÖSTEKLENDİ, BİZDE BU TRENDE UYARAK 2 LİTRELİK BENZİNLİ MOTORA SAHİP 4X4 ALDIK. BENZİNDEN OLAN KAYBIMIZI SİGORTA MUAYENE  V.S GİBİ KAZANÇLARLA TELAFİ EDECEĞİZ İNŞALLAH. PETROL İTHAL FATURAMIZ KABARACAKMIŞ NE GAM DEVLETİ İDARE EDEN BÜROKRASİ HAZRETLERİ BÖYLE İSTİYOR!!!!!!!!!!!

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

FİORİNO PANELVANI VERDİK TOYOTA RAV4 ALDIK için 4 cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.