SOKAK GÖSTERİLERİ

TÜRKİYEDEKİ SON SOKAK GÖSTERİLERİNİ ACABA ONAYLAYAN HERHANGİ BİR KİŞİ VARMI? ÇOK MERAK EDİYORUM. BU KADAR AZGINLIK HİÇ BİR  TOPLULUĞA FAYDA GETİRMEZ, SONUCU KAN VE GÖZ YAŞI OLUR. MİLLETİMİZ, BİN YILLIK DEVLET GELENEĞİNE SAHİP, İSLAMİYETİN VE BU COĞRAFYADAKİ ETNİK KİMLİKLERİN GÜNÜMÜZE ULAŞMASINI SAĞLAYAN EN BÜYÜK ETKENDİR.

TÜRKLER OLMASAYDI, KAN VE CAN VERMESEYDİ, NE İSLAMİYET, NE KÜRTLER NEDE DİĞER ETNİK GURUPLAR KALIRDI. BİZ SABIRLI VE ASİL BİR MİLLETİZ, BU MİLLETİN İÇİNDE, KENDİNİ TÜRK OLARAK TANIMLAYAN KÜRT, TÜRK, ABAZA, ÇERKEZ, LAZ, BOŞNAK HERKES VARDIR.

ŞİMDİ BİLİNMESİ GEREKEN EN MÜHİM MESELEYE GELELİM, G.DOĞU ANADOLU, KUZEY IRAK, SURİYE VE İRANIN BATI BÖLGESİ , TEVRATTA İSRAİLE SÖZDE VADEDİLEN KENAN TOPRAKLARIDIR. KÜRTÇÜLER BU BÖLGENİN İSRAİLE KATILMASIYLA OLUŞACAK  BÜYÜK İSRAİL İÇİN ÇALIŞIYORLAR. BAZILARI BİLEREK (DUYGUSAL NEDENLERDEN), BAZILARIDA SAFLIKTAN BU YAPIYA HİZMET EDİYOR.

TÜRK DEVLETİNE GÜÇLERİNİN YETMEYECEĞİNİ BİLEN İSRAİL VE AMERİKAN EVANGELİSTLERİ (KENAN ÜLKESİNİN BİR AN ÖNCE İSRAİLE VERİLEREK HZ İSANIN YERYÜZÜNE İNMESİNİN SAĞLANACAĞINA İNANAN TARİKAT), KÜRT ELEBAŞLARI YARATARAK BU ÜLKEYİ BÖLÜP SONRADA İLHAK ETMEYİ PLANLADI. AMA HESABA KATMADIKLARI BİR GERÇEK VAR, KÜRTLER SADECE G.DOĞUDA YAŞAMIYOR, ÇOĞUNLUK BATIDA YERLEŞMİŞTİR, BİR BÖLÜNME (FARZI MAHAL) YAŞANSA, BU İNSANLARINDA BÖLGELERİNE DÖNMESİ GEREKECEKTİR Kİ BUNU İSTEYEN BİR KÜRT BULAMAZSINIZ.

ARTIK KÜRT VATANDAŞLARIMIZIN TAVIRLARINI ORTAYA KOYARAK, İSRAİL TAŞERONU APO YA VE PKK YA KARŞI TEPKİLERİNİ AÇIKÇA GÖSTERMELERİ LAZIMDIR. ANNESİ DİYARBAKIRLI OLAN BİR TÜRK OLARAK BUNU ACİLEN BEKLİYORUM.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

SOKAK GÖSTERİLERİ için 1 cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.